А с сосками мужчины все же очевидно,как белый день! Что я помню из детства, когда у меня еще и намека не было на грудь... когда я выбегала на улицу (в деревне) и чувствовала например холод, то первым,что сжималось в моем организме - это соски)) далее сигнал передается от нервных окончаний в мозг, так как в соске целый пучок этих самых окончаний. Ежели жарко, то опять же сигнал в мозг,и тело расслабляется... так что у мужчин это в первую очередь терморегуляция, в самих же грудных железах находится и лимфатическая система - иммунитет. Ничего не бывает зря!! Ну тем более у мужчины!
нашла несколько грубых ошибок, увы надо переснять- не заметила при сьемке и монтаже. Водородные связи наоборот. И При обьяснении как пользоваться таблцей генетичесокго кода говорится одно и пишется и оказывается другое. Не А, а У
У результаті дроблення (коли кількість бластомерів, що діляться, досягає значного числа) утворюється бластула. У типовому випадку (наприклад, у ланцетника) бластула являє собою порожню кулю, стінка якої утворена одним шаром клітин (бластодерма). Порожнина бластули — бластоцель, заповнена рідиною. В амфібій бластула має дуже невелику порожнину, а в деяких тварин (наприклад членистоногих) бластоцель може взагалі бути повністю відсутньою.
Будова мітотичних хромосом. До Лабораторної роботи № 4
Хромосоми - це основні структурні елементи клітинного ядра, що є носіями генів, в яких закодована спадкова інформація. Маючи здатність до самовідтворення, хромосоми забезпечують генетичний зв'язок поколінь.
Хід роботи
1) Підготувати мікроскоп до роботи.
2) При малому збільшенні мікроскопа розглянути на препараті корінця цибулі кореневий чохлик, зони поділу й розтягнення.
3) Перевести мікроскоп на велике збільшення й розглянути окремо зону поділу. У ній видно клітини на стадіях інтерфази (в них хромосом ще не видно), профази (в центральній частині вже видно хромосоми), метафази (видно мітотичну пластинку), анафази (хромосоми рухаються до полюсів клітини), телофази (хромосоми деспіралізуються, з’являються ядерна оболонка і перегородка, що розділяє клітину на дві половини).
4) Намалювати побачене й порівняти з мікрофотографіями різних стадій мітотичного поділу клітин.
5) Зробити висновок.
Митоз
Оборудование: Листья
элодеи, сорванные за 30 минут до начала занятия и выдержанные на ярком
свету в чашке Петри с водой при температуре 20-25 градусов.
Тема: Вивчення мінливості у рослин. Побудова варіаційного ряду і
варіаційної кривої.
Мета: Ознайомитись з
біотичним методом дослідження, навчитись складати
варіаційний ряд та криву і визначити середню
величинуживої системи.
Обладнання: Гербарні зразки
місцевих рослин (пшениця, ячмінь, кукурудза),насіння різних видів рослин (квасолі, кукурудзи, соняшника та ін.),
листя(дуба, клена, липи), лінійка.
Онлайн консультация
Если повезёт)) Нажимайте на все что пишется. Не обращайте внимание на слова про необходимые приложения или поставьте там галочку. Там просто!!
ВКонтакте))